Zostań żużlowcem

gollobZapewne nie jeden raz prawdziwy kibic pomyślał przez chwilę jakby to było zostać żużlowcem, usiąśćŸ ma motorze i odkręcić manetkę z gazem , gdy biała taśma w ułamku sekundy wznosi się do góry. Gdyby nieprzygotowaną osobę posadzić na motorze to z dużym prawdopodobieństwem mogłoby by to zakończyć się poważnym wypadkiem a nawet śmiercią.

Tematyka żużla zainteresowała jednak jedną z firm informatycznych zajmujących się oprogramowaniem, która to z sukcesem stworzyła grę komputerową FIM Speedway cieszącą się dużą popularnością wśród kibiców. Gra udostępnia możliwość wcielenia się w jednego ze znanych żużlowców i rozpoczęcie kariery w cyklu Grand Prix. Po wyborze postaci, kupujemy odpowiedni motocykl, który z biegam czasu możemy go tunningować i wyruszamy na tor.
Wybierając niski poziom trudności w ciągu kilku godzin grania osiągamy dość umiejętności aby stanąć na podium, natomiast aby wygrywać turnieje na najtrudniejszym poziomie potrzeba sporo treningów i także odrobiny szczęścia, gdyż nie rzadko na kilka metrów przed końcem zdarzały się kolizje z pozostałymi zawodnikami. Gra stanowi świetną rozrywkę i pozwala doświadczyć szczypty adrenaliny, którą czuje prawdziwy żużlowiec a wszystko jest całkowicie bezpiecznego dla zwykłego użytkownika.

O przewożeniu sprzętu przeczytaj na www.firmyprzewozowe.com.pl.